• TYMOTEUSZ PIĘTA
  • PIOTR POPŁAWSKI
  • Julita Niezgoda

Klikając "Akceptuję" oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem konkursu.

PRZYGOTUJ ORAZ WGRAJ [ UPLOAD ] FILM NIE DŁUŻSZY NIŻ 60 SEKUND, W KTÓRYM SIĘ PRZEDSTAW ORAZ POWIEDZ DLACZEGO CHCESZ POJEDYNKOWAĆ SIĘ Z MACIEJEM WRÓBLEWSKIM.

Maciej
Wróblewski VS

Jest pierwszym Polakiem, który był stylistą w zagranicznej grupie „Zespół artystyczny” prowadzonej przez Ondinę Pozzatello i zademonstrował swoje umiejętności w Alternatywnej Wystawie Włosów w Bolonii. Był fryzjerem uczestników Ellite Model Look, a także członkiem jury. Brał udział w różnych pokazach fryzjerskich i programach telewizyjnych. W swojej karierze był także dyrektorem artystycznym profesjonalnego magazynu fryzjerskiego „YOU PROFESSIONAL”. Pracował przy wielu reklamach i teledyskach. Od lat tworzy sesje i okładki takich czasopism jak Uroda, Viva, Gala, Playboy, CKM, Twój Styl, Pani, Cosmopolitan. Maciej Wróblewski był także fryzjerem pokazów mody popularnych polskich projektantów mody, m.in. Macieja Zienia, Paprockiego i Brzozowskiego, Tomasza Ossolińskiego, Dawida Wolińskiego. Wraz ze swoim zespołem stworzył fryzury dla aktorów Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, tancerzy „You Can Dance” w TVN oraz uczestników wielu programów telewizyjnych, takich jak „Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską” czy „Bitwa na głosy”. Wielokrotnie był zapraszany jako ekspert do programów telewizyjnych, zarówno jako gość, jak i prezenter. Współpracuje także z czasopismami, w których ocenia wizerunek gwiazd jako eksperta. Jest właścicielem salonów „Maciej Wroblewski Hair Studio”.

Tymoteusz
Pięta

Pochodzi z Przemyśla. Po maturze chciał iść na ASP, ale jednak postawił na towaroznawstwo, na krakowskim UE. Szybko okazało się, że to nie jest kierunek dla niego, więc równolegle ze studiami zapisał się na dwuletni kurs fryzjerski i niemal natychmiast podjął pracę w salonie. swoje fryzjerskie doświadczenie budował przez ponad dekadę. Otwierając w 2013 roku pierwszy salon, nie spodziewał się, że stanie się jednym z bardziej cenionych stylistów w świecie polskiego show-biznesu. Choć jego firma działa na rynku od niespełna 5 lat, pod swoimi skrzydłami zbudował już ponad 60-osobowy team fryzjerów. Hairmate dziś to sieć sześciu salonów w Warszawie i Krakowie. Tymoteusz ma na koncie 6 kolekcji fryzur, wiele sesji zdjęciowych i projektów TV. W swoich awangardowych stylizacjach wykorzystuje m.in. zabawę kolorem i formą. Nowy projekt Tymoteusza to HAIRMATE.School i misja dzielenia się zdobytym doświadczeniem (hairmate.edu.pl).
„Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą” – te słowa brytyjskiego przedsiębiorcy i miliardera Richarda Bransona są kluczem do sukcesu HAIRMATE.